Klientų atsiliepimai

Pristatymas

Užsakę prekes, galite pasirinkti Jums patraukliausią prekių pristatymo būdą.Šiuo metu galite naudotis šios paslaugomis:

  • Prekių pristatymas kurjeriu Lietuvoje;
  • Prekių pristatymas kurjeriu užsienyje;
  • Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje;

Prekių pristatymas kurjeriu Lietuvoje

Prekes jums pristatys kurjeris LP Express. Prekės pristatomos kiekvieną darbo dieną iki 16 val, todėl pasirenkant pristatymo adresą gerai pagalvokite, ar Jūs arba Jūsų šeimos nariai galės būti namuose tokiu laiku. Tokiu atveju geriau pasirinkite, kaip pristatymo vietą, savo darbuovietę, arba susitarkite su mūsų vadybininkais, dėl patogesnio pristatymo laiko.

Deja, pasakyti, kokią tikslią dieną bus atvežtas, ką tik padarytas užsakymas neįmanoma, kadangi tai priklauso nuo to, kada bus padarytas apmokėjimas, kada jis bus patvirtintas, kokios prekės buvo užsakytos, kiek iš viso yra prekių ir pan.

Jei, dėl tam tikrų priežasčių, LP Express kurjeris nerado Jūsų namuose - būtinai praneškite mums. Tokiu atveju, reikės suderinti su  LP Express  atstovu naują pristatymo laiką/dieną, kuris Jums tiktų.

Nesant galimybei priimti krovinį konkrečioje vietoje, dėl įvairių priežasčių, (pvz. dirbate visą darbo savaitę ir namuose būnate tik po 17 val, o pristatymas į Jūsų darbovietę neįmanomas) galite pasirinkti atsiimti prekes mūsų ofise , Žalgirio g. 106, LT-09314, Vilniuje.
Prekių pristatymo kaina Lietuvoje - 4,50 Eur (3,72 Eur be PVM).
Kolekcijos "Modern" kvietimų pristatymo kaina Lietuvoje - 9 Eur
Išsamios pristatymo taisyklės aprašytos elektroninės parduotuvės www.partydeco.lt pirkimo taisyklių 9 punkte.

Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš internetinės parduotuvės prekybos salono. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.
Prekių atsiėmimo adresas:
Žalgirio g.106, Vilnius
Telefonas: 8 630 77900