Dėmesio! Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais. GERAI

VISOS VERSLO DOVANOS SU JŪSŲ LOGOTIPU VIENOJE VIETOJE

Užsakę prekes, galite pasirinkti Jums patraukliausią prekių pristatymo būdą.Šiuo metu galite naudotis šios paslaugomis:

  • Prekių pristatymas kurjeriu Lietuvoje;
  • Prekių pristatymas kurjeriu užsienyje;
  • Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje;

Prekių pristatymas kurjeriu Lietuvoje

Prekes jums pristatys kurjeris LP Express. Prekės pristatomos kiekvieną darbo dieną iki 16 val, todėl pasirenkant pristatymo adresą gerai pagalvokite, ar Jūs arba Jūsų šeimos nariai galės būti namuose tokiu laiku. Tokiu atveju geriau pasirinkite, kaip pristatymo vietą, savo darbuovietę, arba susitarkite su mūsų vadybininkais, dėl patogesnio pristatymo laiko.

Deja, pasakyti, kokią tikslią dieną bus atvežtas, ką tik padarytas užsakymas neįmanoma, kadangi tai priklauso nuo to, kada bus padarytas apmokėjimas, kada jis bus patvirtintas, kokios prekės buvo užsakytos, kiek iš viso yra prekių ir pan.

Jei, dėl tam tikrų priežasčių, LP Express kurjeris nerado Jūsų namuose - būtinai praneškite mums. Tokiu atveju, reikės suderinti su LP Express atstovu naują pristatymo laiką/dieną, kuris Jums tiktų.

Nesant galimybei priimti krovinį konkrečioje vietoje, dėl įvairių priežasčių, (pvz. dirbate visą darbo savaitę ir namuose būnate tik po 17 val, o pristatymas į Jūsų darbovietę neįmanomas) galite pasirinkti atsiimti prekes mūsų ofise , Vilkpėdės g. 10, LT-03151, Vilniuje. (Vilkpėdės bazė, 22 korpusas)
Prekių pristatymo kaina Lietuvoje - 6.05 Eur. (įsk. pridėtinės vertės mokestį)

Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš internetinės parduotuvės prekybos salono. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.
Prekių atsiėmimo adresas:
Vilkpėdės g.10, Vilnius (22 korpusas pagrindinėje Vilkpėdės Bazės teritorijoje)

Telefonas pasiteirauti: 8 630 77900